Fotbalisté dohnali fyzičku (odkaz na zajimavé video)

PRAHA – Také druhá část fotbalistů má za sebou soustředění na horách, desítka fotbalistů, kteří nebyli v první fázi fyzické připravy s celým týmem, odjela pod vedením Jana Netschera do hor v tomto týdnu. „Všichni absolvovali stejnou dávku jako na začátku přípravy mělo áčko, jenom Ante Aračič vynechal jeden den, kdy laboroval s nachlazením,“ uvedl pro náš web trenér Jan Netscher. Na kondičním soustředění byli Francouzi Tavares a Belaid, Švec, Šenkeřík, Šourek, Dřížďal, Aračič, Necid, Kopřiva a Brabec. Všichni se připojí k týmu, který sehraje v sobotu další přípravné utkání, v neděli v ranních hodinách odjedou fotbalisté na herní soustředění do německého Hennefu.
PRAHA – Také druhá část fotbalistů má za sebou soustředění na horách, desítka fotbalistů, kteří nebyli v první fázi fyzické připravy s celým týmem, odjela pod vedením Jana Netschera do hor v tomto týdnu.

„Všichni absolvovali stejnou dávku jako na začátku přípravy mělo áčko, jenom Ante Aračič vynechal jeden den, kdy laboroval s nachlazením,“ uvedl pro náš web trenér Jan Netscher. Na kondičním soustředění byli Francouzi Tavares a Belaid, Švec, Šenkeřík, Šourek, Dřížďal, Aračič, Necid, Kopřiva a Brabec.

Všichni se připojí k týmu, který sehraje v sobotu další přípravné utkání, v neděli v ranních hodinách odjedou fotbalisté na herní soustředění do německého Hennefu.

Zajímavou reportáž o této části fyzické přípravy v Krkonoších najdete zde!

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články