Lukáš Vácha na půl roku do Jablonce

PRAHA – Talentovaný defenzivní záložník Lukáš Vácha odchází na půlroční hostování do Jablonce. Kluby se na tom dohodly v pátek.
PRAHA – Talentovaný defenzivní záložník Lukáš Vácha odchází na půlroční hostování do Jablonce. Kluby se na tom dohodly v pátek.

„Lukáš Vácha potřebuje pravidelně hrát v lize, věříme, že v Jablonci pro to bude mít více příležitostí,“ uvedl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.

Osmnáctiletý Vácha má na svém kontě jediný ligový start. V loňském roce byl oporou úspěšné slávistické juniorky, kterou vedl trenér Luboš Kozel. Tento kouč nyní působí právě v ligovém Jablonci. Vácha pravidelně nastupuje za reprezentaci do devatenácti let.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články