Před soustředěním do Křešic

PRAHA - Slávisty čeká náročný víkendový program. V sobotu sehrají od 17 hodin přípravný zápas v Křešicích u Litoměřic s Mostem, v neděli brzy ráno se vydají na soustředění do německého Hennefu.
PRAHA - Slávisty čeká náročný víkendový program. V sobotu sehrají od 17 hodin přípravný zápas v Křešicích u Litoměřic s Mostem, v neděli brzy ráno se vydají na soustředění do německého Hennefu. Tam mají v plánu ještě večerní trénink, v pondělí pak už sehrají utkání proti druholigovému Rot Weiss Essen na stadionu Georg Melches Stadion Essen. Nominaci na soustředění určí trenéři po sobotním přátelském utkání. Z utkání s Mostem na našem webu nebudeme připravovat online přenos.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články