Působení Belaida dotaženo!

PRAHA - Slavia hlásí další posilu v záloze. Devatenáctiletý franouzský hráč Tijani Belaid, který se s týmem už dva týdny připravuje, přišel do Slavie na roční hostování.
Praha - Slavia hlásí další posilu v záloze. Devatenáctiletý franouzský hráč Tijani Belaid, který se s týmem už dva týdny připravuje, přišel do Slavie na roční hostování. Rodák z Paříže se dohodl se Slavií na podmínkách budouci smlouvy už začátkem týdne. Pražský klub čekal jen na souhlasné stanovisko s hostováním od Interu Milán, kterému francouzský záložník patří.

„Jsem rád, že se kluby dohodly. Ve Slavii se mi líbí. Navíc hrajeme o Ligu mistrů,“ uvedl Belaid pro náš web.

Tijani Belaid odehrál v sobotním utkání v Křešicích u Litoměřic proti Mostu celou druhou půli. Tropické vedro, ve kterém se zápas hrál, mu prý nevadilo.

„Dnes bylo snad 40 stupňů Celsia,“ vtipkoval. Den předtím se francouzský záložník spolu s dalšími devíti hráči vrátil ze soustředění v Krkonoších, kde část týmu dodatečně nabírala fyzickou kondici.

 „Už se moc těším na herní soustředění do Německa. Cyklistika rozhodně nepatří k mým oblíbeným sportům. Jsem rád, že kola už nebereme s sebou. V Krkonoších jsme najezdili snad stovky kilometrů,“ neskrýval svůj vztah k cyklistice usměvavý záložník.

Posledním působištěm Tijaniho Belaida byl PSV Eindhoven, kde byl také na hostování. S fotbalem začínal v šesti letech v Paris FC. V šestnácti letech přišel do italského velkoklubu Inter Milán.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články