Zemřel Vladislav Biskup

PRAHA - V neděli se slávisté dozvěděli také velice smutnou zprávu. Zemřel Ladislav Biskup, dlouholetý pracovník Slavie, který naposledy působil ve funkci vedoucího mužstva u slávistické juniorky. „Byl to velký slávista, pracoval v klubu odnepaměti, byl to spolehlivý a pracovitý člověk se slávistickým srdcem. Je to zpráva, která nás všechny zarmoutila," řekl Michal Šrámek, sportovní ředitel Slavie.
PRAHA - V neděli se slávisté dozvěděli také velice smutnou zprávu. Zemřel Ladislav Biskup, dlouholetý pracovník Slavie, který naposledy působil ve funkci vedoucího mužstva u slávistické juniorky.

„Byl to velký slávista, pracoval v klubu odnepaměti, byl to spolehlivý a pracovitý člověk se slávistickým srdcem. Je to zpráva, která nás všechny zarmoutila," řekl Michal Šrámek, sportovní ředitel Slavie.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články