Branky zařídily letní posily

ESSEN – Slávisté mají za sebou první přátelské utkání v rámci svého letního soustředění v Německu. Nad ambiciózním soupeřem z Essenu vyhráli vysoko čtyři jedna a branky střílely hlavně letní posily červenobílých.
ESSEN – Slávisté mají za sebou první přátelské utkání v rámci svého letního soustředění v Německu. Nad ambiciózním soupeřem z Essenu vyhráli vysoko čtyři jedna a branky střílely hlavně letní posily červenobílých.

V Essenu se hrálo před zcela zaplněnou hlavní tribunou, kde se tísnily tři tisíce diváků. „Já jsem tu hrál ještě s Dynamem,“ vzpomněl si Stanislav Vlček, který spolu s Matejem Krajčíkem a Davidem Kalivodou sledoval utkání právě z tribuny.

Jako první překonal domácího brankáře hlavičkou Gaúcho, který mohl dát i druhou branku, míč se ale odrazil od tyče. „Šlo to rovnou ke mně, jen jsem to dorazil do branky,“ popsal situaci ze svého pohledu Zdeněk Šenkeřík.

A dala se taková situace neproměnit? „Neproměnit se dá všechno, usmál se střelec. „Doufám, že si střeleckou formu nechám také do soutěžních utkání. I když každé vítězství potěší, je důležité vyhrávat i v přípravě.“

Třetí branku dal Ondřej Šourek a byla premiérová v dresu Slavie. „Střílet branky není právě mým úkolem, ale mám z branky samozřejmě radost. Tijani mi poslal krásný centr, míč mi sedl přímo na hlavu a odskočil u tyče do sítě,“ popsal svoji trefu.

Čtvrtou branku obstarala další posila – Tijani Belaid. Vybojoval přímý kop z osmnácti metrů, odehnal další zájemce o jeho exekuci a pak pravou nohou vymetl šibenici.

„Mám radost, že jsem dal branku, trestné kopy zahrávám rád,“ usmál se. „Máme silné mužstvo, těším se na další zápasy a také na naše fanoušky, kluci říkali, že s nimi se hraje ještě lépe,“ okomentoval Belaid povedený zápas.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články