Slavia zahájila prodej lístků na LM

Pořiďte si vstupenky na předkolo LM!
PRAHA – Slavia zahájila předprodej na odvetu druhého předkola Ligy mistrů, která se bude hrát v Praze 8. srpna s největší pravděpodobností od 20:45. Díky programu našich fotbalistů to bude poprvé, kdy naši příznivci budou moci sledovat nový posílený tým v akci v domácím prostředí, utkání bude navíc soutěžní premiérou reprezentanta a vítěze Ligy mistrů Vladimíra Šmicera před domácím publikem.

Soupeřem v tomto předkole bude slovenský mistr MŠK Žilina.

Cenové rozpětí vstupenek je od 300 do 850 korun. Pro držitele permanentek na novou sezonu je připravena 10% sleva, Fanklub exclusive 15%, Fanklub standard 10%, databáze fotbalového oddílu 20%. Majitelé permanentek mají svá místa blokována do 6. srpna.

Západní tribuna – krytá: 850,- Kč
Západní tribuna – nekrytá: 750,- Kč
Východní tribuna – krytá: 800,- Kč (rodinné vstupné do sektoru B: 200,- Kč)
Východní tribuna – nekrytá: 700,- Kč
Jižní tribuna – krytá: 400,- Kč (důchodci, studenti, ZTP do sektoru D: 300,- Kč)
Jižní tribuna – nekrytá: 300,- Kč
Severní tribuna – krytá: 500,- Kč
Severní tribuna – nekrytá: 450,- Kč (kotel fanoušků-hosté do sektoru g: 450,- Kč) 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články