Soustředění se blíží ke konci

HENNEF – Slávisté mají před sebou poslední den soustředění v moderním sportovním areálu v Hennefu. Ve čtvrtek dopoledne byli hráči rozděleni do dvou skupin - ti, kteří odehráli v posledních zápasech nejvíce minut, měli regenerační výklus.
HENNEF – Slávisté mají před sebou poslední den soustředění v moderním sportovním areálu v Hennefu. Ve čtvrtek dopoledne byli hráči rozděleni do dvou skupin - ti, kteří odehráli v posledních zápasech nejvíce minut, měli regenerační výklus. Asistent Petr Vrabec vybral trasu kolem nedalekého golfového hřiště. Zbývající fotbalisté měli na programu herní trénink. Šrámy z posledních zápasů léčili Krajčík s Dřížďalem.

Odpolední volno strávili fotbalisté v nedalekém Kolíně nad Rýnem, došlo na kávičku a nákupy v centru města.

V pátek už trenér Karel Jarolím připravil dvě fáze, ta dopolední byla zaměřena na standardní situace a střelbu trestných kopů. Večerní fáze už bude předzápasovým tréninkem před posledním utkáním v rámci tohoto soustředění, které čeká na slávisty v sobotu v Bad Ems proti Koblenzu.

Slávisté si prostředí místního areálu pochvalují. „Snad nejvíc se mi líbí to, že to máme dvacet metrů na fotbalové hřiště, odpadají únavné přejezdy na trénink,“ říkal Stanislav Vlček přítomným novinářům.

Samozřejmě, že strava je přísně uzpůsobená tomu, že je připravována pro sportovce. Na jídelníčku jsou ryby, drůbeží maso, zelenina, těstoviny.

Volné chvíle po obědě hráči věnují oblíbené kávě a hovorům o všem možném, někdy také o fotbale.

Všichni fotbalisté také pozorně sledují mistrovství světa dvacetiletých v Kanadě, Tomáš Necid a Michal Švec poskytli své komentáře také volajícím novinářům.

Po utkání v Koblenzi se fotbalisté vracejí do Prahy, kde je čeká oficiální fotografování a poslední generálka před startem v předkole Ligy mistrů. Bude se hrát proti Bohemians 1905, přátelské střetnutí se odehraje na hlavním strahovském stadionu ve středu 25. července. Jednotné vstupné bude padesát korun, výkop je v 17 hodin.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články