Sportovní středisko zdobí fotbalové snímky

HENNEF – Krásné velké snímky z historie fotbalu zdobí sportovní středisko, ve kterém slávisté strávili týden svého herního soustředění. A na fotografiích nechybí ani velká postava historie slávistické kopané Rudolf Vytlačil. Na první pohled ho poznal znalec fotbalové historie, kustod Václav Petrák.
HENNEF – Krásné velké snímky z historie fotbalu zdobí sportovní středisko v Hennefu, ve kterém slávisté strávili týden svého herního soustředění. A na fotografiích nechybí ani velká postava historie slávistické kopané Rudolf Vytlačil. Na první pohled ho poznal znalec fotbalové historie, kustod Václav Petrák.

„Byl legendou Slavie, v roce 1938 vyhrál Středoevropský pohár, po hráčské kariéře se stal trenérem, byl koučem vicemistrů světa,“ sypal Petrák ze sebe encyklopedické znalosti.

Na velkém snímku je Vytlačil se Seppem Herbergrem, trenérem německých mistrů světa z roku 1954. Tento tým je také na velkém snímku v kavárně. Moderní fotbalové středisko tak nabízí velice elegantní spojení historie a současnosti fotbalu.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články