V Koblenzi padaly branky v závěru

BAD EMS - Přípravné utkání v závěru německého soustředění se Slavii nepovedlo. S druholigovým týmem TuS Koblenz prohrála 0:2. Obě branky padly až v samém závěru utkání. Zejména v první půli byla Slavia jasně lepším týmem. Ve 33. minutě minul Stanislav Vlček po Kalivodově přihrávce jen těsně soupeřovu branku.

BAD EMS - Přípravné utkání v závěru německého soustředění se Slavii nepovedlo. S druholigovým týmem TuS Koblenz prohrála 0:2. Obě branky padly až v samém závěru utkání. Zejména v první půli byla Slavia jasně lepším týmem. Ve 33. minutě minul Stanislav Vlček po Kalivodově přihrávce jen těsně soupeřovu branku. Náš útočník byl také u další obrovské šance v závěru první půle, kdy jeho střelu na poslední chvíli vyrazil gólman Eilhoff.


Trenér Karel Jarolím spokojen nebyl. „Na výsledku utkání se projevila absence několika opor i únava z právě skončeného soustředění, které hráči absolvovali. To ale nic nemění na tom, že mě porážka samozřejmě mrzí. Dnešní utkání také ukázalo, že někteří hráči musejí na sobě ještě pořádně pracovat."


Do utkání nezasáhl Vladimír Šmicer, který má problémy s kolenem. Kvůli drobným šrámům z předchozích přípravných zápasů si nezahrál ani Erich Brabec. David Hubáček odcestoval z Německa dříve, aby mohl asistovat u porodu svého prvního potomka. Dušan Švento je na testech v anglickém týmu Derby County.

TuS Koblenz - Slavia Praha 2:0 (0:0)
Branky:
84. Mavric, 86. Pektürk
TuS Koblenz: Eilhoff - Forkel, Mavric, Bajic, Lomic - Hartmann, Sukalo, Dzaka (74.Langen), Traut (63. Pektürk) - Bogavac, Vata (63. Sahin)
Slavia Praha:
Vaniak - Krajčík (46. Volešák), Šourek, Švec, Aračič (46. Kopřiva) - Tavares, Belaid, Kalivoda, Vrzal - Vlček (70. Zelinka), Gaúcho (46. Necid)
ŽK: Volešák
Utkání jsme sledovali on-line

 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články