Další výhra Žiliny

PRAHA - Velmi pravděpodobný soupeř Slavie ve druhém předkole Ligy mistrů opět nezaváhal. Ve šlágru druhého kola Corgoň ligy zvítězil úřadující mistr MŠK Žilina na domácím hřišti nad svým největším konkurentem Artmedií Bratislava 1:0. O jediný gól zápasu se postaral v 72. minutě střídající Peter Štyvar. V dresu Artmedie odehrál celý zápas někdejší slávistický obránce Radek Dosoudil.

Ve středu 25. července večer se definitivně rozhodne o tom, zda se Slavia ve druhém předkole Ligy mistrů utká se Žilinou nebo lucemburským Dudelange. Lepší výchozí pozici má slovenský tým, který si ze soupeřova hřiště přivezl výhru 2:1. Druhý zápas úvodního předkola LM se hraje v Žilině ve 20 hodin.

MŠK Žilina - Artmedia Bratislava 1:0 (0:0)
Branky: 72. Štyvar
ŽK: 10. Breška, 20. Jež, 57. Štrba - 20. Obžera, 73. M. Ďurica, 88. J. Kozák
Žilina: D. Kuciak - Pekarík, Vomáčka, Hubočan, Leitner - Zdeno Štrba, Breška (72. Vladavič), Devátý, Jež - Porázik (80. A. Nemec), Lietava (64. Štyvar)
Artmedia: Kamenár - Čišovský, Borbély, Dosoudil, Burák - Obžera (51. Fodrek), Guédé (81. Pavol Ďurica), M. Ďurica, J. Kozák - Halenár, Oravec (11. V. Gajdoš)