Slavia uhradila závazek vůči Holeňákovi

PRAHA - Slavia uhradila svůj závazek vůči Miroslavu Holeňákovi. „První část platby ve výši dvou a půl milionu proběhla minulý týden, dnes klub uhradil i zbývající částku. „Doklady o platbě byly předány arbitrážní komisi ČMFS,“ uvedl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.
PRAHA - Slavia uhradila svůj závazek vůči Miroslavu Holeňákovi. „První část platby ve výši dvou a půl milionu proběhla minulý týden, v pondělí  klub uhradil i zbývající částku.

„Doklady o platbě byly předány arbitrážní komisi ČMFS,“ uvedl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal. Klub měl kvůli tomuto dluhu pozastaveny přestupy.

Toto opatření bude v nejbližší době zrušeno a budou zaregistrováni všichni noví hráči. Miroslav Holeňák působil ve Slavii od února 2004. V červnu 2006 po skončení své smlouvy odešel do rakouského Mattersburgu.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články