Ve středu generálka proti Bohemians 1905

PRAHA – Slávisté sehrají před svým ostrým vstupem do druhého předkola Ligy mistrů poslední přátelský zápas ve středu 25. července proti nováčkovi ligy Bohemians 1905. Střetnutí se hraje na hlavním strahovském stadionu, výkop je v 17 hodin. Jednotné vstupné je 50 korun.
PRAHA – Slávisté sehrají před svým ostrým vstupem do druhého předkola Ligy mistrů poslední přátelský zápas ve středu 25. července proti nováčkovi ligy Bohemians 1905.

Střetnutí se hraje na hlavním strahovském stadionu, výkop je v 17 hodin. Jednotné vstupné je 50 korun. Pro fanoušky hostů bude vyhrazen severní sektor, do kterého je přístup přes vchod D 10. Pro fanoušky Slavie je určena hlavní tribuna.

Majitelé permanentních vstupenek na novou sezonu mají vstup zdarma. Pokud permanentku ještě nemáte, budete si ji moci pořídit před a po utkání ve strahovském předprodeji, který bude mít prodlouženou otevírací dobu.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články