Slávisté se fotili

PRAHA – Slávisté, kteří vstoupí jako první z českých týmů do evropských pohárů, se také jako jedni z prvních fotili. Na místo činu pro týmovou fotografii se fotbalisté dostavili s půlhodinovým zpožděním, které způsobila důslednost organizace nástupu v kabině.
PRAHA – Slávisté, kteří vstoupí jako první z českých týmů do evropských pohárů, se také jako jedni z prvních fotili. Na místo činu pro týmovou fotografii se fotbalisté dostavili s půlhodinovým zpožděním, které způsobila důslednost organizace nástupu v kabině. Na hřišti se pak hráči i realizační tým seřadili podle předem připraveného plánu.

„Tady bude sedět pan trenér a vedle něj jeho asistenti,“ udílela pokyny zástupkyně manažera pro komunikaci Soňa Hamalová. Vše běželo jako na drátkách, fotograf Martin Malý jen několikrát poprosil o úsměv.

Následovalo focení takzvaných hlaviček, které se nejprve odbývalo venku a následně také v připraveném mobilním ateliéru uvnitř strahovského stadionu.

Tam vše probíhalo také poměrně svižně, až do chvíle, kdy došlo na focení Tomáše Necida, který se nemohl udržet a stále se smál. Vše nakonec klaplo až na sedmý pokus, když už scénu opustili všichni Necidovi spoluhráči, které jeho smích notně bavil.

V první řadě zleva sedí: Matúš Kozáčik, David Hubáček, Stanislav Vlček, asistent trenéra Petr Vrabec, asistent trenéra Pavel Řehák, trenér Karel Jarolím, asistent trenéra Luboš Přibyl, Zdeněk Šenkeřík, Matej Krajčík, Michal Vorel.

V prostřední řadě stojí zleva: vedoucí mužstva Miroslav Držmíšek, kondiční trenér Jan Netscher, Ladislav Volešák, František Dřížďal, Michal Švec, Ondřej Šourek, Jakub Diviš, Martin Latka, Erich Brabec, Vladimír Šmicer, David Kalivoda, fyzioterapeut Jiří Trenkwitz, lékař Alexandr Kučera

Horní řada zleva:  lékař Tomáš Krůta, fyzioterapeut Dan Sobotka, Michel Costa, Tomáš Jablonský, Ante Aračič, Tomáš Necid, Mickael Tavares, Gaúcho, Tijani Belaid, Milan Černý, lékař Miloš Barna, kustod Václav Petrák.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články