Zelinka a Vrzal se budou připravovat s béčkem

PRAHA - Karel Zelinka a Ondřej Vrzal se budou nadále připravovat se slávistickým béčkem. Mezi svěřenci trenéra Dana Šmejkala je nyní také stoper Martin Gabriel, který nastoupil do přátelského utkání áčka proti Kladnu. O jeho budoucím angažmá ve slávistické juniorce se jedná. Na testech je v tomto týmu také mladý talentovaný hráč Stropkova Robert Pich.
PRAHA - Karel Zelinka a Ondřej Vrzal se budou nadále připravovat se slávistickým béčkem.

Mezi svěřenci trenéra Dana Šmejkala je nyní také stoper Martin Gabriel, který nastoupil do přátelského utkání áčka proti Kladnu. O jeho budoucím angažmá ve slávistické juniorce se jedná.

Na testech je v tomto týmu také mladý talentovaný hráč Stropkova Robert Pich.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články