Béčko Slavie vyhrálo v Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV - Béčko Slavie porazilo v přípravném zápase áčko Mladé Boleslavi. Rozhodující branku vstřelil v 65. minutě Kovařík.
MLADÁ BOLESLAV - Béčko Slavie porazilo v přípravném zápase áčko Mladé Boleslavi. Rozhodující branku vstřelil v 65. minutě Kovařík.

„Dnes to bylo kvalitní utkání, hráči potvrdili, že se už adaptovali na dospělý fotbal, předvedli dobrý výkon. Proti áčku Mladé Boleslavi uhráli dobrý výsledek, ale je to pořád jen příprava, takže bych to nepřeceňoval," řekl k zápasu kouč Daniel Šmejkal.

Mladá Boleslav - Slavia B 0:1 (0:0)
Branka: 65. Kovařík
Slavia B: Diviš - Studík, Gabriel, Kopřiva, Švamberg - Zelinka (46. Zahálka), Kobler, Vagrčka, Kovařík - Necid (83. Klavík), Vrzal (73. Pich) Generálka na ČFL s béčkem Bohemky čeká slávisty v neděli v 10:15 na Xaverově.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články