Ve druhém předkole s MŠK Žilina

PRAHA – Slavia se ve druhém předkole Ligy mistrů utká se slovenským mistrem MŠK Žilina. Ta v odvetě porazila lucemburské Dudelange v hotové přestřelce 5:4. O branky vítězů se podělili Štyvar, který se trefil dvakrát, Devátý, Lietava a Vomáčka.
PRAHA – Slavia se ve druhém předkole Ligy mistrů utká se slovenským mistrem MŠK Žilina. Ta v odvetě porazila lucemburské Dudelange v hotové přestřelce 5:4. O branky vítězů se podělili Štyvar, který se trefil dvakrát, Devátý, Lietava a Vomáčka. První utkání se bude hrát v Žilině s největší pravděpodobností ve středu 1. srpna. Odveta bude za týden v Praze.

MSK Žilina – Dudelange 5:4 (3:1)
Branky: 29. a 75. Štyvar, 9. Devátý, 11. Lietava , 65. Vomáčka – 40. J.Di Grégorio, 50. Hammami, 72. Guthleber, 82. Lukič

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články