Marek Suchý podepsal tříletou smlouvu

PRAHA – Stříbrný medailista z mistrovství světa do dvaceti let v Kanadě Marek Suchý v pátek odpoledne podepsal se Slavii novou smlouvu na tři roky.
PRAHA – Stříbrný medailista z mistrovství světa do dvaceti let v Kanadě Marek Suchý v pátek odpoledne podepsal se Slavii novou smlouvu na tři roky.

„Jsem velice rád, že Marek Suchý zůstává naším hráčem, nejenom kvůli našemu klubu, ale také kvůli jeho kariéře,“ uvedl po podpisu člen představenstva Tomáš Rosen.

„Jednání o podpisu nebyla tak náročná, jak jsem očekával, byla věcná a korektní a rychle vedla ke svému cíli,“ dodal Tomáš Rosen.

Ve stejném smyslu se vyjádřil také agent hráče Pavel Vandas. „Tento moment považuji za důležitý krok v Markově kariéře.“

„Jsem rád, že se vše vyřešilo, od začátku jsem doufal, že to dobře dopadne,“ řekl obránce Marek Suchý.

„Těším se na novou sezonu a na důležité zápasy ve slávistickém dresu,“ dodal Suchý, který se v sobotu připojí k mužstvu, které se připravuje na důležitý souboj s MSK Žilina.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články