6. Slávistický večer Odboru přátel

V sobotu 18. ledna se od 19:00 uskuteční v prostorách Iris Hotelu Eden v pořadí už šestý Slávistický večer Odboru přátel.

Tradiční slavnost pořádaná Odborem přátel nese letos název „Rock around the cup". Připomíná úspěšné zakončení putování za pořízením kopie slavného Středoevropského poháru, který předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík představil minulý rok na tiskové konferenci před domácím utkáním s Barcelonou.

Vstupenky na akci, na které vás mimo jiné čeká i pestrý hudební a taneční doprovod, můžete zakoupit jak na sekretariátu Odboru přátel v Edenu, tak formou e-vstupenky na Portálu přátel Slavie! Iris Hotel Eden také nabízí účastníkům večera ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu. Více informací naleznete na webových stránkách Odboru přátel.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články