Daniel Pudil opět v reprezentaci

PRAHA – Daniel Pudil se vrací do reprezentace! Slávistický levonohý záložník byl dodatečně povolán na kvalifikační zápas s Německem, který se hraje ve středu 17. října v Mnichově.
PRAHA – Daniel Pudil se vrací do reprezentace! Slávistický levonohý záložník byl dodatečně povolán na kvalifikační zápas s Německem, který se hraje ve středu 17. října v Mnichově. „Jsem moc rád, že se vše obrací k lepšímu. Dostal jsem příležitost hrát v základní sestavě Slavie a teď přišla znovu pozvánka do reprezentace, “ řekl našemu webu Daniel Pudil, který se novinku dozvěděl v úterý odpoledne. „Během pěti minut jsem měl sbaleno, za chvíli mě autem povezou do Teplic.“

Daniel Pudil se tak na severu Čech setká se svým spoluhráčem ze Slavie Stanislavem Vlčkem.

V Teplicích čeká českou reprezentaci soustředění, které vyvrcholí ve čtvrtek přípravným zápasem proti místnímu prvoligovému týmu. V pátek se reprezentanti přesunou do rakouského Seefeldu, odkud se po čtyřech dnech vydají k utkání do Mnichova.

Reprezentační pozvánku dostal i další slávista Tijani Belaid. Za výběr Tuniska by měl příští středu nastoupit k přátelskému utkání se Spojenými Arabskými Emiráty.

Michal Švec a Petr Janda se museli z reprezentačních povinností naopak omluvit. Důvodem jsou zranění. Slávističtí reprezentanti do 21 let tak budou chybět v zápase v Lichtenštejnsku a s Arménií.

Janda vypadl kvůli problémům s kolenem. Švec si v pondělí při vítězném derby na Spartě obnovil poranění palce u nohy.

Na reprezentační sraz jedenadvacítek odjeli Marek Suchý, Jakub Diviš a Theodor Gebre Selassie. V nominaci je také Bořek Dočkal, který je ze Slavie na hostování v Kladně.

Posledním slávistou na seznamu reprezentantů je slovenský záložník Matej Krajčík.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

dnes
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

včera
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 2 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články