Pudil se trefil za reprezentaci | SK Slavia Praha

Pudil se trefil za reprezentaci

PRAHA - Slávista Daniel Pudil si připsal premiérový reprezentační gól. V posledním kvalifikačním zápase české reprezentace na Kypru otevřel po dvanácti minutách křižnou střelou skóre. Češi zakončili svoji kvalifikační kampaň dvoubrankovým vítězstvím, druhou trefu přidal Jan Koller. Devadesát minut odehráli ve středu za jedenadvacítku také další dva členové slávistické základní sestavy Michal Švec a Marek Suchý. Theodor Gebre Selassie naskočil do vítězného střetnutí v závěru. Matej Krajčík byl u vítězného zakončení kvalifikace Slováků proti San Marinu.
PRAHA - Slávista Daniel Pudil si připsal premiérový reprezentační gól. V posledním kvalifikačním zápase české reprezentace na Kypru otevřel po dvanácti minutách křižnou střelou skóre. Češi zakončili svoji kvalifikační kampaň dvoubrankovým vítězstvím, druhou trefu přidal Jan Koller.

Devadesát minut odehráli ve středu za jedenadvacítku také další dva členové slávistické základní sestavy Michal Švec a Marek Suchý. Theodor Gebre Selassie naskočil do vítězného střetnutí v závěru.

Matej Krajčík byl u vítězného zakončení kvalifikace Slováků proti San Marinu.

Kypr - Česká republika 0:2 (0:1)
Branky: 11. Pudil, 73. Koller
Česká republika: D. Zítka - Z. Pospěch , D. Rozehnal , R. Kováč , M. Kadlec - J. Plašil (87. J. Kladrubský ), T. Galásek , M. Matějovský , D. Pudil - M. Kulič (58. M. Baroš ), J. Koller (77. M. Fenin)

U21 Ukrajina - Česká republika U21 0:2 (0:0)
Branky: 72. Jeslínek, 82. Rajtoral.
Česká republika: Švenger - Řezník, Suchý, Mazuch, Kúdela - Holek, Švec - Rajtoral (89. Gebre Selassie), Fillo (82. Kalouda), Střeštík (61. Jeslínek) - Smejkal.

San Marino - Slovensko 0:5
Branky: 42. Ľ. Michalík, 51. Hološko, 53. Hamšík, 56. a 83. Čech
Slovensko: Senecký - Krajčík, Ľ. Michalík, Hubočan, M. Čech - Borbély - Hamšík, J. Kozák - Šesták, Kisel - Hološko

Rakousko - Tunisko 0:0
Tijani Belaid odehrál 82 minut, nastřelil břevno rakouské branky. V předchozím utkání proti Namibii odehrál celý zápas. Belaid se ve čtvrtek odpoledne připojil k týmu.