Steaua vyhrála derby | SK Slavia Praha

Steaua vyhrála derby

PRAHA – Steaua Bukurešť si před střetnutím v Lize mistrů UEFA zvedla sebevědomí, když v bukurešťském derby zdolala Dinamo 1:0. Jedinou branku vstřelil v 66. minutě Neaga. Steaua je v současnosti na pátém místě tabulky.

FC Sevilla se naopak nedaří, z posledních dvanácti zápasů posedmé prohrála, tentokrát podlehla doma Mallorce 1:2. Jedinou branku našeho prosincového soupeře vstřelil Kanouté.

Arsenal dominuje nejen naší skupině Ligy mistrů UEFA, ale stále vede před Liverpoolem také Premier League. V posledním zápase zdolal Wigan 2:0, jednu ze dvou branek dal kapitán české reprezentace Tomáš Rosický.

Steaua – Dinamo 1:0 (0:0)

Branka: 66. Neaga

Steaua: Zapata - Emeghara, Rada, Goian, Nesu (88. Golanski) - Lovin, Petre, Nicolita (46. Croitoru), Dica, Neaga - Badea (81. Baciu).

Sevilla – Mallorca 1:2 (0:2)

Branky: 50. Kanouté - 17. Ibagaza, 38. Pereyra

Sevilla: Palop - Hinkel, Fazio, Dragutinovič, Adriano - Navas, Poulsen (70. Renato), Keita, Capel (57. De Mul) - Kanouté, Fabiano (46. Chevanton).

Arsenal – Wigan 2:0 (0:0)

Branky: 83. Gallas, 85. Rosický

Arsenal: Almunia - Sagna, Toure, Gallas, Clichy - Eboue (68. Eduardo), Denilson, Diarra, Rosický - Adebayor, Walcott (79. Bendtner).