Sedláček odpočíval v Egyptě

Naši fotbalisté zahájili ve čtvrtek přípravu. Hned v sobotu se z Edenu vydali na první soustředění do Blšan. S mužstvem odjel i záložník Lumír Sedláček. „Zázemí je na vysoké úrovni, počínaje tréninkovými podmínkami, přes regeneraci až po stravu,“ pochvaloval si.

Sedláček hostoval téměř celé jaro v Hradci Králové. „Beru to pozitivně, myslím, že jsem odehrál slušné zápasy, zachránili jsme se a splnili úkol. Teď se zkusím poprat o místo ve Slavii. Kádr je silný, uvidíme, co bude dál,“ zamýšlí se.

Po skončení sezóny odjel Lumír na exotickou dovolenou. „Byl jsem v Egyptě, měl jsem se skvěle,“ je stručný. Pak se vrátí k pobytu v Blšanech. „Náplně jsou téměř každý rok stejné. Ráno a odpoledne trénink, večer posilovna. Dostaneme se i ke hře, což mi vyhovuje. Na hřišti je mi líp,“ usmívá se čtyřiadvacetiletý středopolař.

Aktuálně

B-tým: Výhra nad Motorletem, dva góly dal Toula

včera
Slávistické béčko odehrálo v sobotu dopoledne utkání ČFL na hřišti Motorletu a vyhrálo 3:1 díky dvěma gólům Touly a jedné trefě Douděry.

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

před 2 dny
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 3 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Další články