Petr Janda slávistou do konce roku 2011

PRAHA - „Jsem rád, že jsem dostal od Slavie nabídku na prodloužení smlouvy - po půlroční pauze způsobené zraněním je to velice vstřícné gesto, za které bych rád Slavii poděkoval,“ uvedl Petr Janda...
PRAHA - „Jsem rád, že jsem dostal od Slavie nabídku na prodloužení smlouvy - po půlroční pauze způsobené zraněním je to velice vstřícné gesto, za které bych rád Slavii poděkoval,“ uvedl Petr Janda krátce po půl druhé, kdy podepsal s mistrovským klubem novou smlouvu s platností do konce roku 2011.

„Těší nás, že mladí hráči vidí svoji budoucnost ve Slavii. Věřím, že Petr bude výraznou osobností našeho týmu,“ uvedl generální ředitel Petr Doležal.

Prodloužení smlouvy potěšilo také hráčského agenta Josefa Vejmelku. „Jsem přesvědčen o tom, že Petrovo jméno bude stále více spojováno s herní kvalitou a v budoucnosti pro něj nebudou zavřené ani dveře do reprezentačního týmu,“ uvedl Vejmelka pro slavia.cz.

Svoji připravenost na novou sezonu předvedl Petr Janda už na dopoledních zátěžových testech, ve kterých dosáhl z první skupiny nejlepšího výsledku a překonal i favorita favoritů Dušana Šventa.

„Mám za sebou půl roku tvrdé přípravy s Honzou Netscherem, kterou jsme načasovali právě na začátek letního cyklu, pomohly mi i zápasy s béčkem. Rád bych teď zapracoval také na technice, abych se dostal do herní pohody,“ potěšilo slávistu.

Petr Janda přišel do Slavie ve svých sedmnácti letech z Čáslavi a rychle se přes A-dorost dostal do rezervního týmu, odkud vedla jeho cesta do áčka.

„Nejvíc asi vzpomínám jako každý na domácí odvetu s Ajaxem, to byl neuvěřitelný zážitek,“ ohlíží se fotbalista za dosavadní kariérou v červenobílém dresu.

Na co se těší v jejím pokračování se dá snadno odhadnout...„Čeká mne ještě premiéra na krásném stadionu v Edenu, zažil jsem zatím jenom oslavy titulu, věřím, že i následující sezona bude stejně úspěšná jako ta předcházející.“

Aktuálně

B-tým: Výhra nad Motorletem, dva góly dal Toula

dnes
Slávistické béčko odehrálo v sobotu dopoledne utkání ČFL na hřišti Motorletu a vyhrálo 3:1 díky dvěma gólům Touly a jedné trefě Douděry.

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Další články