V Krkonoších znělo sešívaní, sešívaní

ŠPINDLERŮV MLÝN/PRAHA – „Sešívaní, sešívaní, hej, hej,“ neznělo tentokrát na stadionu, ale v krkonošských kopcích.

ŠPINDLERŮV MLÝN/PRAHA – „Sešívaní, sešívaní, hej, hej,“ neznělo tentokrát na stadionu, ale v krkonošských kopcích. Při posledním výstupu s nepříliš populárním válcem na zádech se tak povzbuzovali slávističtí fotbalisté ve špalíru, který každého hráče při posledním stoupání doprovodil.


„Na rozloučenou jsme dostali tradiční svíčkovou, všem moc chutnala,“ prozradil našemu webu záložník Láďa Volešák.


Poslední dva dny soustředění se od těch předcházejících příliš nelišily. „Hřiště, posilovna, výjezdy na kolech a regenerace,“ vyjmenoval tréninkové činnosti Volešák.


On sám patřil k těm, kterým kolo stejně jako v zimě běžky příliš nevadilo. „Ale kolo mám o něco raději,“ přiznal se. „Když jsem o tom četl na webu, tak jsem se nad tím taky pozastavil, že nejlepší běžkaři a cyklisti jsou stejní. Nevím, čím to je, ale jisté je to, že v zimě je to příjemnější, hory jsou se sněhem hezčí,“ dodává.


Fotbalisté na horách pečlivě sledovali i evropský šampionát. „Každý měl na pokoji televizi, včera jsme ocenili výkon Ruska. Já teď přeji titul Itálii,“ prozradil slávistický záložník.


Po pondělním volnu čeká fotbalisty úterní dopolední trénink a ve středu první přátelský zápas v novém Edenu proti Nitře. V sobotu pak sehrají přáteláky hned dva, tréninková utkání proti Viktorii Plzeň na strahovském stadionu Přátelství.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články