Stanovisko Slavie se nezměnilo

PRAHA – Na pondělním ligovém shromáždění požádal generální ředitel Slavie Petr Doležal předsedu ČMFS Pavla Mokrého, aby nařídil místopředsedovi Vlastimilu Koštálovi, aby nezasahoval do vnitřních záležitostí klubu a neosloval trenéra Karla Jarolíma s reprezentační nabídkou.
PRAHA – Na pondělním ligovém shromáždění požádal generální ředitel Slavie Petr Doležal předsedu ČMFS Pavla Mokrého, aby nařídil místopředsedovi Vlastimilu Koštálovi, aby nezasahoval do vnitřních záležitostí klubu a neoslovoval trenéra Karla Jarolíma s reprezentační nabídkou.

„Karel Jarolím má se Slavií platnou smlouvu a klub se jasně vyjádřil, že trenéra neuvolní. V podobném duchu se několikrát vyslovil také trenér Jarolím,“ potvrdil Petr Doležal pro náš web.

Poté, co reprezentační nabídku odmítl Ivan Hašek, objevilo se v některých médiích znovu jméno Karla Jarolíma jako kandidáta na reprezentační místo.

Karel Jarolím vydal 24. dubna stanovistko k reprezentační nabídce, které si můžete přečíst zde.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články