V sobotu dvoufázový trénink

PIANO D´ARTA – Sobotní program na slávistickém soustředění je v letní přípravě téměř typický – dvoufázový trénink.
PIANO D´ARTA – Sobotní program na slávistickém soustředění je v letní přípravě téměř typický – dvoufázový trénink. Dopolední začal krátce po desáté hodině, fotbalistům se nejprve věnoval Jan Netscher, který pro ně připravil půlhodinová dynamická cvičení.

„Nebude to na delší dobu, viď,“ ptal se starostlivě jeden z fotbalistů, který byl tím pravým důkazem toho, že slávisté jsou rádi, že jim fyzická příprava nezabírá celý trénink.

Třem gólmanům se věnoval Luboš Přibyl, jejich cvičení ozvláštnil speciální těžší míč, který je složitější ztlumit v náručí.

Herní nácvik přišel hned vzápětí, po pilování přihrávek sledovalo několik diváků na tribunce místního stadionu souboj dvou týmů na zkráceném hřišti.

„Nahrávejte mi,“ hlásil se o přihrávky slovenský reprezentant Dušan Švento, který se proháněl po levé straně hřiště a notně motal hlavu Marku Kindlovi, na kterého vyšlo slovenského rychlíka bránit.

„Už jsem úplně v pohodě, naražené koleno už nebolí,“ vzpomněl si Švento na šrám, který si přivezl z víkendového turnaje v Čelákovicích.

Naopak problémy s třísly neumožnily dokončit trénink Goce Toleskimu, který je tak jediným, kdo se v podvečernich hodinách nevydá z hotelu na druhou fázi.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články