Slavia se připravuje v Bad Göggingu

BAD GÖGGING - Čtyřhvězdičkový Hotel Marc Aurel v Bad Göggingu nedaleko Regensburgu se na tento týden stal novým útočištěm českého mistrovského celku.
BAD GÖGGING - Čtyřhvězdičkový Hotel Marc Aurel v Bad Göggingu nedaleko Regensburgu se na tento týden stal novým útočištěm českého mistrovského celku. Slavia zde našla ideální tréninkové podmínky a už dnes sehraje první přípravný zápas s třetiligovým SV Jahn Regensburg. Bude se hrát od 18:30 hodin na stadionu v Göggingu , který je jen několik stovek metrů od hotelu.

Fotbalisté dnes dopoledne po příjezdu lehce potrénovali, jedinou výjimku tvořila dvojice Goce Toleski a Ronald Šiklič, kteří trénovali individuálně s Janem Netscherem. Makedonského útočníka trápí lehké zranění třísel, zatímco chorvatský obránce má lehčí zátěž kvůli lehkému svalovému zranění. Oba do dnešního zápasu nezasáhnou.

Hrát nebude ani Marek Kindel, který si při přípravě ještě v Itálii poranil koleno a odcestoval do Prahy na speciální vyšetření.

V Goggingu je příjemné letní počasí, takže alespoň drobné plus po všech obtížích je to, že se slávisté zbavili nepříjemného deště.

SV Jahn Regensburg bude hrát v příští sezoně třetí německou ligu, přípravný duel se Slavií začne dnes od 18:30 hodin, na našem webu budete moci sledovat online reportáž.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články