Latka se k autorství branky nehlásil

BAD GÖGGING – Slávistům se první utkání v Německu podařilo, v úvodní půlhodině si rychlými kombinacemi a svižným fotbalem v pohybu vytvořili řadu šancí a rozhodli o výsledku utkání.
BAD GÖGGING – Slávistům se první utkání v Německu podařilo, v úvodní půlhodině si rychlými kombinacemi a svižným fotbalem v pohybu vytvořili řadu šancí a rozhodli o výsledku utkání. U obou prvních branek byl Marek Jarolím.

„Při té první odvedl velký kus práce Martin Latka, odclonil obránce a míč proletěl do sítě, má na tom poloviční podíl,“ říkal střelec nestřelec po zápase o svém přímém kopu od levé postranní čáry, který prolétl vápnem a skončil u zadní tyče.

Opodál stojící Jaroslav Černý se hned ozval s komentářem. „A já tam předtím spadnul, takže mám taky poloviční podíl,“ usmíval se.

„Tak to vidíte, já jsem ten gól ani nedal,“ uzavřel debatu záložník. Po utkání, kdy už agentury vydaly jako střelce Martina Latku, se Laty branky vzdal. „Míč jsem opravdu netečoval, napište gól Markovi,“ vysvětloval skromně.

Druhou branku připravil pro Marka Jarolíma křídelník Marek Suchý. „Jen jsem dokončil práci ostatních, ale s radostí to udělám zase příště, je přece jedno, kdo branky dává, hlavně že padají,“ pokračoval Jarolím.

„Každopádně nás výhra potěšila, po těch trablech jsme v krásném hotelu v pěkném prostředí, podmínky jsou tu ideální, zápas jsme určitě potřebovali,“ uzavřel svůj komentář autor dvou branek.

I ostatní fotbalisté berou věci s nadhledem. „Jsme profesionálové, změněný program musíme brát tak, jak je. Cesta nám utekla, je to za námi, musíme se soustředit na tréninky a zápasy tady,“ řekl asi za všechny Zdeněk Šenkeřík.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články