Béčko porazilo České Budějovice

PRAHA – Další přípravný zápas má za sebou i slávistická juniorka. Dynamo České Budějovice B porazila 3:0. Skóre otevřel v první půli Javorek, ve druhé půli se do střelecké listiny zapsali Adam Klavík a Vadim Salatin z Ukrajiny....
PRAHA – Další přípravný zápas má za sebou i slávistická juniorka. Dynamo České Budějovice B porazila 3:0. Skóre otevřel v první půli Javorek, ve druhé půli se do střelecké listiny zapsali Adam Klavík a Vadim Salatin z Ukrajiny.

Slavia po většinu hry soupeře do vážnější akce nepustila. Červenobílí mohli vyhrát větším gólovým rozdílem, řadu šancí ale neproměnili.

„S přístupem i výkonem našich hráčů jsem byl spokojen. Oproti minulému zápasu s Pískem jsme vyzkoušeli jné rozestavění. Kluci mají v nohách dvoufázové tréninky, na jejich hře to ale nebylo znát, utkání mělo svoji kvalitu. Dnešní výsledek je určitě příslibem do další práce a také povzbuzením pro celý tým,“ řekl po zápase trenér Miroslav Janů.

„Vyzkoušeli jsme také novou stoperskou dvojici Kobler – Starý, která určitě zaslouží pochvalu. Mladí stopeři, kteří hráli v minulém utkání, dnes trénovali, vyzkoušeli jsme tedy jinou variantu,“ vysvětlil trenér.

Do druhé půle zasáhl i devatenáctiletý levonohý záložník Sofiane z Francie, který je v týmu na testech.

SK Slavia Praha B – Dynamo České Budějovice B 3:0 (1:0)
Branky: 34. Javorek, 61. Klavík a 63. Vadim Salatin
Slavia B: Berkovec – Held (68. Cimpl), Kobler (77. Šulc), Starý, Vadim Salatin (66. Švamberg) – Zahálka (46. Vagrčka), Javorek (46. Sofiane), Šimeček, Koreš – Honka (53. Novotný), Petr Hošek (56. Klavík)

Další zápasy B mužstva:

Sobota 19. července:
turnaj v Soběslavi (týmy: Slavia B, Sezimovo Ústí, České Budějovice B, Soběslav)
Slavia hraje první zápas v 11:45 s týmem Sezimovo Ústí

Středa 23. července:
Slavia B – Příbram B, Strahov stadion Přátelství, 17 hodin

Sobota 26. července:
Slavia B – Žižkov B, hřiště Xaverova v Horních Počernicích, 10:30 hodin

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články