Řeckého gólmana Necid nepřekonal

PRAHA – Čeští reprezentanti do 19 let remizovali ve svém druhém utkání ve skupině B na mistrovství Evropy s Řeckem 0:0. Zajistili si tak účast na mistrovství světa dvacítek v příštím roce v Egyptě.
PRAHA – Čeští reprezentanti do 19 let remizovali ve svém druhém utkání ve skupině B na mistrovství Evropy s Řeckem 0:0. Zajistili si tak účast na mistrovství světa dvacítek v příštím roce v Egyptě. Postup do semifinále probíhajícího turnaje ale čeští mladíci ještě slavit nemohou.

Česká devatenáctka tak má na svém kontě po dvou zápasech ve skupině čtyři body a o postup do semifinále bude muset ještě bojovat v nedělním zápase proti Itálii v Mladé Boleslavi.

Tomáš Necid odehrál proti Řekům celý zápas.

Česká republika U19 – Řecko U19 0:0
ČR: Vaclík - Řezník, Polák, Štěpánek, Lecjaks (46. Reinberk) - Wojnar (76. Nuc), Mareček, Morávek, Zeman - Vošahlík (84. Kozák), Necid
Řecko: Babaniotis - Barbudis, Labropulos, K. Papadopulos, Galanis - Gkentzoglu, I. Papadopulos - Matsukas (67. Psianos), Ninis, Butzikos (54. Argyropulos) - Pavlis (87. Kyrgias)
ŽK: Lecjaks - Barbudis, Pavlis, Ninis
ČK: 63. Ninis
Diváci: 6623

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články