Ve středu v Edenu s Hradcem

PRAHA – Slávisté před generálkou s reprezentací Íránu odehrají ještě jedno přátelské utkání – ve středu 23. července nastoupí v Edenu proti druholigovému Hradci Králové. Hrát se bude na novém stadionu v Edenu, otevřena bude hlavní tribuna a slávistický kotel.
PRAHA – Slávisté před generálkou s reprezentací Íránu odehrají ještě jedno přátelské utkání – ve středu 23. července nastoupí v Edenu proti druholigovému Hradci Králové.

 Hrát se bude na novém stadionu v Edenu, otevřena bude hlavní tribuna a slávistický kotel. Ceny vstupného jsou stejné jako při zápase s Nitrou, 100 Kč hlavní tribuna, 50 Kč severní tribuna. Výkop je v 17:30.

Slavia se s Hradcem Králové utkala naposledy 19. dubna 2006, kdy s ním ve čtvrtfinále prohrála na východu Čech 0:1.
V týmu trenéra Oldřicha Machaly působí také fotbalisté, kteří v minulosti prošli slávistickým dresem – Ivo Svoboda, Jakub Chleboun a Tomáš Hašler.

V posledním přátelském zápase Hradec porazil ligového nováčka z Příbrami vysoko 4:0.

Vstupenky na zápas Slavia – Hradec Králové budou v prodeji od úterý 22. července od 14h u pokladen v Edenu, rezervovat si je můžete na internetu na adrese http://vstupenky.stadioneden.cz.

Vstupenky na zápas s Íránem v hodnotě 100 Kč a 200 Kč si budete moci pořídit od středy.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články