S Příbramí ve středu 6. srpna v Edenu

PRAHA – V termínové listině I. Gambrinus ligy dochází ke změnám, které vyřeší kolizi s koncertem Iron Maiden v multifunkčním areálu Eden. V prvním kole se Slavia představí v Liberci v televizním zápase už v neděli 3. srpna od 20:15...
PRAHA – V termínové listině I. Gambrinus ligy dochází ke změnám, které vyřeší kolizi s koncertem Iron Maiden v multifunkčním areálu Eden.

V prvním kole se Slavia představí v Liberci v televizním zápase už v neděli 3. srpna od 20:15 před kamerami ČT4.

Utkání druhého kola Slavie s Příbramí bude sehráno ve středu 6. srpna 2008 s výkopem od 18 hodin – Slavia se tedy představí poprvé v novém ročníku právě v tomto termínu.

Důvodem předehrání je páteční koncert metalové skupiny Iron Maiden v multifunkčním areálu v Edenu.

K přesunutí začátku nedělních televizních zápasů z 20:15 na 20 hodin dojde od pátého kola.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články