S fanklubem do Liberce

Pojeďte podpořit Slavii v prvním utkání nové sezony!
Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání do Liberce (neděle 3.8. 20:15).

Cena bez vstupenky: 100 Kč - 150 Kč pro členy, 200 Kč - 250 Kč pro nečleny. Vstupenka je pro všechny účastníky zajištěna. Fanklub nerezervuje vstupenky pro ostatní fanoušky! Vstupenka stojí 80 Kč. Konečná cena se odvíjí od počtu přihlášených.

Sraz: metro Černý most, ve směru z centra pod nadchodem přes ulici Chlumecká, čas: 17:45. Odjezd po odbavení. Předpokládaný návrat 23:30.

Přihlášky posílejte na email subrt@slavistickenoviny.cz nebo volejte pana Šubrta na číslo 777 302 302. V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a členové Fanklubu číslo kartičky (pokud ji nemáte, tak datum narození) a nečlenové Fanklubu uvedou datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte.

Při odbavení se členové Fanklubu musí prokázat platnou kartičkou či dokladem o zaplacení členství na aktuální sezonu (členství platí stále pro sezonu 2007/2008), ostatní předloží doklad totožnosti. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články