Předprodej ve čtvrtek dopoledne uzavřen

EDEN – Ve čtvrtek 24. července dopoledne je z technických důvodů uzavřen předprodej vstupenek v Edenu. Předprodej se otevře ve 13:30 hodin. Vzhledem k dopolední uzavírce bude v tento den otevřeno až do 19:30 hodin.

EDEN – Ve čtvrtek 24. července dopoledne je z technických důvodů uzavřen předprodej vstupenek v Edenu. Předprodej se otevře ve 13:30 hodin. Vzhledem k dopolední uzavírce bude v tento den otevřeno až do 19:30 hodin. Páteční otevírací doba se nemění, v sobotu jsou pokladny zavřené a v neděli 27. července budou vzhledem k večernímu zápasu otevřeny od 10:00 hodin.

Děkujeme za pochopení

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články