Slavia získala Gianlucu Litteriho

PRAHA - Novou posilou Slavie se stane italský útočník Gianluca Litteri z Interu Milán. Slavia se dohodla na podmínkách jeho ročního hostování s jeho klubem.
PRAHA - Novou posilou Slavie se stane italský útočník Gianluca Litteri z Interu Milán. Slavia se dohodla na podmínkách jeho ročního hostování s jeho klubem. Dvacetiletý fotbalista by měl přiletět do Prahy ve čtvrtek a podepsat smlouvu. Kluby se dohodly na tom, že finanční podmínky jeho působení nebudou zveřejněny.

„Je to určitě hráč, který má potenciál, uvidíme, jak se tady se vším sžije. S tím, že bude v jiném prostředí než v Itálii, s mančaftem a podobně. Jde o technicky vybaveného hráče, útočníka, který je schopen podržet míč a slušně zakončit,“ řekl k nové posile trenér Slavie Karel Jarolím.

„Myslím si, že by tento hráč mohl o dát o sobě vědět, je to kluk asi stopětaosmdesát centimetrů vysoký, mohl by to být stejný příběh jako Tijani Belaid,“ uvedl trenér Karel Jarolím pro deník Sport.

Gianlucu Litteriho do Slavie přivedl stejný hráčský agent, který zprostředkoval pro mistrovský celek působení Mickaela Tavarese a Tijaniho Belaida.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články