Tým se ve středu stěhoval do Edenu

EDEN – Tým ligového mistra má za sebou stěhování do Edenu. Historickým datem trvalého přestěhování byl 23. červenec 2008. Vedení klubu se se svým zázemím přestěhuje do nového sídla na konci měsíce.
EDEN – Tým ligového mistra má za sebou stěhování do Edenu. Historickým datem trvalého přestěhování byl 23. červenec 2008. Vedení klubu se se svým zázemím přestěhuje do nového sídla na konci měsíce.

„Nejvíce práce s tím měli kustodi, mě se na to neptejte,“ usmál se vedoucí mužstva Miroslav Držmíšek.

„Jako první se do Edenu stěhovalo oblečení a kopačky, jeli jsme ze Strahova plně naložení třikrát, ale ještě to není komplet, zítra se ještě několikrát otočíme,“ uvedl kustod Jiří Strnad.

„Stěhujeme se na krásný stadion a člověk ví, že to je jen jednou za život,“ řekl novinářům trenér Karel Jarolím, který ale přece jenom přiznal, že to zase není tak snadné. „Je to trochu nezvyk, ale na příjemné změny se zvyká rychle,“ dodal.

Hráči budou na novém stadionu v nejbližších dnech trénovat a také nafotí záběry na nový kalendář a týmové foto. V neděli je čeká generálka na premiéru v lize – souboj s reprezentací Íránu. Íránci ve středu remizovali s nováčkem z Bohemians Praha 1:1, když po poločase prohrávali 0:1.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články