Pokračuje prodej permanentek

EDEN - S blížící se novou sezonou si stále více fanoušků pořizuje permanentní vstupenky. Přes tři tisíce fanoušků si už vyměnilo své vouchery. Sedm set padesát si pořídilo novou permici.
EDEN - S blížící se novou sezonou si stále více fanoušků pořizuje permanentní vstupenky.

Přes tři tisíce fanoušků si už vyměnilo své vouchery. Sedm set padesát si pořídilo novou permici. V současnosti přesáhl počet slávistických permanentkářů pět a půl tisíce.

Slavia připravuje systém bonusových výhod pro majitele permanentek, jednou z nich bude 20% sleva na utkání 3. předkola Ligy mistrů UEFA.

Slavia odmění i fanoušky, kteří přišli Slavii do Edenu podpořit také v posledním ligovém utkání uplynulé sezony s Jabloncem. Všichni majitelé vstupenek na Jablonec budou mít slevu 15% na utkání 3. předkola Ligy mistrů UEFA.

Každý fanoušek může uplatnit pouze jednu ze dvou nabízených slev, slevy nelze sčítat.

Jméno svého soupeře se Slavia dozví 1. srpna při losování v Nyonu.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články