Předsezonní fotografování v Edenu

„Ty sis vzal pod triko ramínko?“ usmíval se Marek Suchý při fotografování na Tomáše Jablonského, který měl s udržením správného pohledu na tradiční hlavičku pro evropské poháry velké problémy.
PRAHA - „Ty sis vzal pod triko ramínko?“ usmíval se Marek Suchý při fotografování na Tomáše Jablonského, který měl s udržením správného pohledu na tradiční hlavičku pro evropské poháry velké problémy.

To už za sebou měli hráči tradiční týmové foto. Největší aplaus svých spoluhráčů sklidil při příchodu Vladimír Šmicer, který dorazil na hřiště poslední. „Ty ses do toho dresu ještě vešel?“ zazněla udivená hláška.

Fotbalisté se doprostřed hřiště postavili a posadili podle předem daného zasedacího pořádku. Ne všichni byli se svým místem spokojeni. „Jak to, že je vepředu Láďa Volešák, tam mají být ty největší hvězdy,“ popichoval našeho záložníka kapitán Erich Brabec.

Přítomní novináři si pořídili dvě varianty týmových fotografií. Jako první se hráči a realizační tým fotografovali s mistrovským pohárem, poté s fotbalovými míči UMBRO. Sportovní vybavení této značky budou hráči oblékat i v nové sezoně.

Kromě týmového fota byly pořízeny také záběry jednotlivých hráčů s mistrovským pohárem a tradiční hlavičky, které kromě webu budou také na velkoplošných obrazovkách v Edenu.

Poslední zastávkou bylo fotografování portrétů hráčů v dresech, ve kterých bude Slavia hrát evropské poháry. Zatímco v zápasech Gambrinus ligy zůstává generálním partnerem cestovní kancelář Canaria Travel, v evropských pohárech budou slávisté nosit na hrudi logo letecké společnosti Travel Service.

Slávisté se fotili v nové sadě červenobílých dresů, které zdobí malá zlatá mistrovská hvězdička. Druhá kombinace, ve které budou slávisté nastupovat, jsou černé dresy, černé trenky a černé stulpny. Brankáři budou mít na výběr více barevných kombinaci včetně žluté, ve které se v pátek fotili.

Dresy budou oficiálně představeny na předsezonní tiskové konferenci, která se bude konat příští týden.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články