Gianluca Litteri na rok slávistou

PRAHA – V pátek v podvečer dorazil na ruzyňské letiště dvacetilétý útočník Interu Milán Gianluca Litteri. Asi o hodinu později se stal na rok slávistou – podepsal s mistrovským celkem roční smlouvu o hostování.
PRAHA – V pátek v podvečer dorazil na ruzyňské letiště dvacetilétý útočník Interu Milán Gianluca Litteri. Asi o hodinu později se stal na rok slávistou – podepsal s mistrovským celkem roční smlouvu o hostování.

„Jednání byla rychlá a férová, věříme, že Gianluca zvýší konkurenci v našem útoku a bude velice platným hráčem,“ uvedl generální ředitel Petr Doležal.

Trenér Karel Jarolím už příchod fotbalisty avizoval v minulých dnech. „Je technicky vybavený a umí dobře zakončit. Uvidíme, jak se vyrovná s přechodem do českého prostředí, ale věřím, že může být výraznou osobností naší ligy,“ uvedl slávistický kouč.

První cesta nové posily vedla do Edenu, kde ho na hotelu Iris přivítal Tijani Belaid, který z Interu Milán do Slavie přestoupil.

„S Tijanim jsme si několikrát telefonovali, o Slavii mi mnoho vyprávěl, samé pozitivní věci,“ přiblížil Litteri své seznamování s mistrovským klubem.

„Stadion je krásný, líbí se mi, že jsou diváci stejně blízko jako v Anglii,“ pochválil Eden.

„Slavii nám kromě jiného doporučil trenér Zeman. Ujistil nás, že Slavia má vynikající tým a skvělého trenéra a že hraje na krásném moderním stadionu,“ dodal.

Tijani pak zpestřil novému spoluhráči čekání na televizní interview pro televizi Z1 vyprávěním o zápase s Jabloncem a svém prvním gólu v Edenu proti Jablonci.

Televize Z1 odvysílá exkluzivní reportáž z této události na www.Z1.tv ve 22:20.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články