Ali Daei se těší na zápas s mistrem

PRAHA/EDEN – Den před posledním přípravným utkáním se v Edenu konala tisková konference s trenérem íránské reprezentace Ali Daeim.
PRAHA/EDEN – Den před posledním přípravným utkáním se v Edenu konala tisková konference s trenérem íránské reprezentace Ali Daeim. Ali Daei je rekordmanem v počtu vstřelených reprezentačních branek, do sítě soupeřů se trefil stodevětkrát.

„Jsem rád, že budu zítra hrát proti jednomu z nejlepších evropských týmů a mistru České republiky. Doufám, že s mým týmem ukážeme zajímavý a přitažlivý fotbal pro diváky,” řekl.

„Mimo pěti, šesti hráčů, kteří hrají v evropských ligách, jsou všichni ostatní zde. Bohužel jsme nemohli využít služeb fotbalistů ze zahraničních týmů, tak jsme přivezli ty nejlepší z naší domácí soutěže. Nejvýraznější změnou oproti minulosti je, že ten tým je velmi mladý,” hodnotil své mužstvo. „Je to tým, který bude hrát kvalifikaci o světový šampionát."

„Fotbal v České republice považuji za jeden z nejlepších na světě, proto jsme sem přijeli na soustředění. Čeští hráči hrají v předních evropských klubech, technicky jsou velice zdatní. Rád bych, kdyby se hráči naučili hrát tak technicky jako vy,” vyzdvihl kvality českých hráčů.

„Doufám, že v kontaktech, které jsme zde navázali, budeme pokračovat. Rád bych, kdybychom někdy mohli přivítat týmy z Česka i v Íránu,” zakončil tiskovou konferenci.

Po ní vedl v Edenu trénink. „Máte opravdu krásný stadion, věřím, že moji hráči na něm předvedou kvalitní výkon, který přispěje ke spokojenosti všech diváků."

Premiéra nových dresů se bohužel kvůli velké shodě náhod odkládá - íránská reprezentace přicestovala do Čech s červenými a bílými dresy, takže Slavia nastoupí v modrém.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články