Slávisté pilují formu v Německu

Naše A-mužstvo se dnes brzy ráno vydalo z Edenu do německého Bad Wörishofenu, kde zůstane až do soboty. Trenér Miroslav Beránek si s sebou odvezl čtyřiadvacet fotbalistů. Na převážně herním soustředění narazí Slavia na zajímavé soupeře – utkáme se například se slavným tureckým Galatasarayem Istanbul či německým 1. FC Köln. Kompletní rozpis zápasů najdete zde.
Po návratu si červenobílí borci v neděli odpočinou. Od nového týdne je čeká posledních sedm dní přípravy. Gambrinus ligu zahajujeme v pondělí 29. července od 16.30 v dohrávce 1. kola. Před televizními kamerami budeme bojovat o body v Hradci Králové.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články