Hattrick na návštěvě u Tomáše Necida

PRAHA – Titulní stránka říjnového vydání magazínu Hattrick patří slávistickému kanonýrovi Tomáši Necidovi. Na devíti stránkách se odvíjí příběh kluka...

PRAHA – Titulní stránka říjnového vydání magazínu Hattrick patří slávistickému kanonýrovi Tomáši Necidovi. Na devíti stránkách se odvíjí příběh kluka, který to ze sídliště ve Stodůlkách dotáhl až do prvního mužstva Slavie, v lednu bude o místo v základní sestavě bojovat v CSKA Moskva.

Reportáž je doplněna řadou fotografií - například z Tomášova domova nebo z jeho procházky Prahou.

Tomáš Necid také ukázal, že má smysl pro humor. CSKA je totiž tradiční armádní klub a proto mimo jiné svolil k fotografii před tankem a ve vojenské uniformě, která ukazuje, že už není žádná nízká šarže.

„Věřím, že se tam prosadím," říká Tomáš, pro kterého je ale stále na prvním místě Slavia. „Do zimy se v ní chci ještě více ukázat a dát co nejvíce gólů," slibuje.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články