Změny v B-týmu

PRAHA – V soupisce B-týmu došlo před uzávěrkou letního přestupového období k několika změnám. Záložník Martin Bayer přestoupil do druholigového týmu Dukla Praha. Na půlroční hostování odešli obránce Martin Gabriel (SK Hlavice), záložník Martin Dostál (SK Čelákovice), útočníci Norbert Kerek a Peter Krajčovič (oba FC Jílové).
PRAHA – V soupisce B-týmu došlo před uzávěrkou letního přestupového období k několika změnám. Záložník Martin Bayer přestoupil do druholigového týmu Dukla Praha.

Na půlroční hostování odešli obránce Martin Gabriel (SK Hlavice), záložník Martin Dostál (SK Čelákovice), útočníci Norbert Kerek a Peter Krajčovič (oba FC Jílové).

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články