S fanklubem do Příbrami za korunu

Fanklub má pro vás supernabídku!
PRAHA - Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd do Příbrami (neděle 30.11. 20:00).

Pro členy Fanklubu je připravena akce (vánoční dárek) - pojeď za 1 Kč včetně vstupenky!

Cena se vstupenkou:

- 1 Kč pro členy Fanklubu a FO, kteří v letošní sezoně byli na výjezdu

- 100 Kč pro členy Fanklubu a FO, kteří v letošní sezoně nebyli na výjezdu

- 200 Kč pro nečleny

Vstupenka je v hodnotě 80 Kč a je pro všechny účastníky zajištěna.

Sraz: Eden u McDonalda, čas: 17:45. Odjezd ihned po odbavení. Předpokládaný návrat 23:15.

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na čísle 602 660 488 (ve všední den pouze ve večerních hodinách). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. Pokud se člen Fanklubu zúčastnil jednoho výjezdu, uvede, o který se jedná. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Uzávěrka přihlášek je v sobotu 29.11. ve 20:00!

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články