Kalendář a DVD se slevou

Nyní jen za 150 a 50 Kč!!!
EDEN – Kalendář Slavie na rok 2009 si můžete nyní koupit za výhodnou cenu! Na pokladnách v Edenu si ho můžete pořídit jen za 150 korun za kus. Původní cena byla 350 korun.

Kalendář má podtitul Budoucnost má jméno Slavia a kromě hráčů A-týmu v něm účinkují i malí fotbalisté slávistických přípravek.

Titulní stránku slávistického kalendáře zdobí hromadná fotografie velkých i malých fotbalistů s mistrovským pohárem.

Autorem fotografií je náš klubový fotograf Martin Malý.

Pokladny v Edenu jsou otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin.

Památeční DVD Mistři v Edenu si v těchto dnech můžete také pořídit za výhodnou cenu.

Pouze v předprodeji vstupenek v Edenu u železniční trati lze zakoupit toto DVD za 50 korun.

DVD mapuje 17. květen 2008, kdy fotbalisté Slavie zvedli nad hlavu mistrovský pohár.

Štáb režiséra Vojtěcha Nouzáka měl 17. května možnost natáčet v zákulisí stadionu. Zachytil tak výjimečné okamžiky a průběh oslav jedinečným způsobem.

Pokladny jsou oteřeny ve všední dny od 9 do 18 hodin.