Litteri se léčí v Itálii

EDEN – Zprávy o možném podzimním návratu Gianluky Litteriho k fotbalu se bohužel ukázaly jako příliš optimistické. Slávistický útočník se podrobil v Itálii chirurgickému zákroku poraněného kolene.

„Litteri je hráčem Interu Milán, proto proběhl zákrok u klubového lékaře v Itálii, zatím nemáme zprávy o jeho rozsahu, hráč rehabilituje doma,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

„Do Prahy se vrátí, jakmile mu to jeho zdravotní stav dovolí, je bohužel zcela jasné, že pro něj podzimní část sezony skončila,“ doplnil slávistický mluvčí. .

Gianluca Litteri je ve Slavii na hostování z Interu Milán, dvacetiletý útočník nastoupil do dvou ligových zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól, hrál také v Poháru ČMFS a za slávistickou juniorku.

V zápase Poháru UEFA v rumunském Vaslui si poranil koleno, zranění si nakonec vyžádalo operaci.