ZŠ Vladivostocká ve finále sedmá

PRAHA – Fotbalisté 4. a 5. tříd ZŠ Vladivostocká se zúčastnili republikového finále 12. ročníku McDonald's Cupu. SK Slavia Praha má v této škole několik sportovních tříd.

PRAHA – Fotbalisté 4. a 5. tříd ZŠ Vladivostocká se zúčastnili republikového finále 12. ročníku McDonald's Cupu. SK Slavia Praha má v této škole několik sportovních tříd. Po třech vítězných kvalifikačních turnajích postoupili žáci ZŠ Vladivostocká do finálového turnaje v Plzni, kterého se zúčastnilo 16 nejlepších mužstev z celé České republiky.

Finálové výsledky ZŠ Vladivostocká:

ZŠ Vladivostocká – Plzeň 4:0

ZŠ Vladivostocká – Hradec Králové 9:3

ZŠ Vladivostocká – Přeštice 9:0

Čtvrtfinále:

ZŠ Vladivostocká – Ostrava 0:3

Skupina o 5. až 8. místo:

ZŠ Vladivostocká – Brno 2:4

ZŠ Vladivostocká – Úvaly 9:0

„V konečném pořadí jsme obsadili 7. místo. Výkony chlapců z naší školy hodnotím velice dobře, předvedli kvalitní výkony. Ve čtvrtfinále se i přes prohru s fyzicky vyspělejšími fotbalisty Baníku, který nakonec skončil první, hrál naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodlo využití šancí. V zápase o 5. až 8. místo s Brnem se bohužel nepodařilo setřást z kluků ohromné zklamání z vyřazení ve čtvrtfinále. McDonald's Cupu se zúčastnilo přes 350 mužstev, takže v konečném součtu lze 7. místo považovat za úspěch. Rád bych naším hráčům poděkoval za výbornou reprezentaci školy,“ uvedl trenér Radek Chocholatý.

Pořadí týmů:

1. Ostrava

2. Příbram

3. Olomouc

4. Uherské Hradiště

5. Hradec Králové

6. Brno

7. Praha

8. Úvaly

9. Plzeň

10. Humpolec

11. Česká Třebová

12. Přeštice

13. Sokolov

14. Liberec

15. Most

16. Český Krumlov

ZŠ Vladivostocká během celého turnaje reprezentovali:

Pavel Bucha, Patrik Haitl, Šimon Havrda, Nicolas Husenský, Sebastian Chocholatý, Denis Krištof, David Novák, Václav Pardubský, Ondřej Pek, Jakub Pěnkava, David Řemínek, Daniel Souček, Filip Stehno, Václav Tichý, Petr Vacík, Jan Vejvar, Lukáš Veselý a David Zajac.

Trenéři: Radek Chocholatý a Daniel Krištof

Bilance zápasů: 4x výhra a 2x prohra

Aktuálně

B-tým: Výhra nad Motorletem, dva góly dal Toula

včera
Slávistické béčko odehrálo v sobotu dopoledne utkání ČFL na hřišti Motorletu a vyhrálo 3:1 díky dvěma gólům Touly a jedné trefě Douděry.

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

před 2 dny
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 3 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Další články