Vlček odpovídal online ze Seefeldu

SEEFELD - Stejně jako před třemi lety odpovídal ze soustředění v Seefeldu Stanislav Vlček našim fanouškům v online rozhovoru, u kterého strávil téměř hodinu.
SEEFELD - Stejně jako před třemi lety odpovídal ze soustředění v Seefeldu Stanislav Vlček našim fanouškům v online rozhovoru, u kterého strávil téměř hodinu. Ze všech odpovědí bylo znát, jak se těší na novou sezonu, která se nezadržitelně blíží. Prozradil také, jaký je jeho oblíbený chorál a také to, že ještě nebyl zvolen kapitán - volba proběhne v kabině před začátkem nové sezony.

Záznam online rozhovoru si můžete přečíst zde.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články