Béčko v Kunicích remizovalo

PRAHA/KUNICE – Přípravný zápas slávistické juniorky v Kunicích skončil remízou. Domácí tým poslal do vedení ve 31. minutě Hruška. Na 1:1 vyrovnal v 55. minutě slávistický stoper Čmovš, když poslal míč do brány hlavou po rohovém kopu Balcara.

Přátelské utkání se tentokrát hrálo 3x30 minut. Slavia utkání zahájila v sestavě: Berkovec – Kindel, Zieris, Čmovš, Starý – Koreš, Kolařík, Milutinovič, Mareš – Zákostelský, Vyhnal.

Do utkání potom postupně zasáhli Zahálka, Balcar, Šimeček, Pázler, Procházka, Hesek a Valeš.

Útočníci Jan Pázler a Jan Zákostelský figurovali v minulé sezoně na soupisce B-dorostu, obránci Petr Mareš a Petr Kolařík na soupisce A-dorostu. Všichni čtyři hráči jsou ročník 1991.